.

.

Попусти
Нови I/O shield задната плоча на плоча за X99-ДЕЛУКС II само shield backplate Бесплатен превозот

Нови I/O shield задната плоча на плоча за X99-ДЕЛУКС II само shield backplate Бесплатен превозот

DEN 421.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Меморија Тип:
QPI 8.0 GT/s
Број На Модел На:
I/O shield задната плоча за X99-ДЕЛУКС II
Пристаништа:
SATA
Тип Socket:
PGA 989
Бренд Име:
OIA
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
ПРЕКУ
Објектот Состојба:
Нови
Примена:
Десктоп
Производи во категоријата