.

.

Попусти
683600-001 683600-501 683600-601Main Одбор За Probook HP 4445S 4545S Лаптоп плоча Приклучок fs1 DDR3 48.4SM01.011

683600-001 683600-501 683600-601Main Одбор За Probook HP 4445S 4545S Лаптоп плоча Приклучок fs1 DDR3 48.4SM01.011

DEN 1152.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Пристаништа:
Wifi,Ethernet,VGA
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
CEB
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
4445S 4545S
Пакет:
Yes
Тип Socket:
чашката s1
Меморија Тип:
DDR3
FSB / ХТ:
MHZ
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
NOKOTION
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
A55
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Место на Потекло:
Кина (Главниот одбор)
Conditon:
Работат и се скоро нови
Гаранција:
2 Месец
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Повеќе Графички Картички:
Не е поддржано
Интерфејс Тип:
S/PDIF Коаксијален
Производи во категоријата