.

.

Попусти
МИНИ кукла куќа Siwan глина сцена со - минијатурен модел мини iphone6

МИНИ кукла куќа Siwan глина сцена со - минијатурен модел мини iphone6

DEN 120.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Предупредување:
Не дозволувајте детето да се игра осамени да се спречи проголта
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Метал
Скала:
1
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
CCM1153
Производи во категоријата