.

.

Попусти
10pcs Крајот Мил Директно месо тело Вежба Машина Малку CNC PCB Мелничката Рутер Битови за Дрво Гравирање Мелничката Алатки

10pcs Крајот Мил Директно месо тело Вежба Машина Малку CNC PCB Мелничката Рутер Битови за Дрво Гравирање Мелничката

DEN 145.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Дијаметар:
Сечење на Работ Дијаметар од прибл. 1.0 mm
Вкупна Должина:
Прибл. 38mm
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
10pcs крајот мелница,мелење алатка
Обложување:
Други
Материјал:
Волфрам челик
Производи во категоријата