.

.

Попусти
4 флејта EMR 6R-63-22 Милиони Visage Перка де Carbure Alliage се прелива Lourd CNC Fraisage Coupe De

4 флејта EMR 6R-63-22 Милиони Visage Перка де Carbure Alliage се прелива Lourd CNC Fraisage Coupe De

DEN 645.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
LRTOL
Вкупна Должина:
50
Број На Модел На:
EMR 6R-63-22
Тип:
Лицето Мелница
Материјал:
Карбид
Дијаметар:
63-22
Производи во категоријата