.

.

Попусти
Нова 2 Оска Соединение Крстот Слајд Работната Маса на Вредноста на X-Y Мелничката Работи Крстот Табела Клупата менгеме на назад Дупчење Табела BG6330

Нова 2 Оска Соединение Крстот Слајд Работната Маса на Вредноста на X-Y Мелничката Работи Крстот Табела Клупата менгеме

DEN 856.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
WOLIKE
Број На Модел На:
no
CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Тип:
Други
Производи во категоријата