.

.

Попусти
HUHAO 1pc 1/2 месо тело Дрво Рутер Битови Две Flute Мелење Машина Двојно Прст Крајот Мелница За Дрво ЦПУ Сечење Алатки

HUHAO 1pc 1/2 месо тело Дрво Рутер Битови Две Flute Мелење Машина Двојно Прст Крајот Мелница За Дрво ЦПУ Сечење Алатки

DEN 296.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Вкупна Должина:
-
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
1/2 месо тело
Број На Модел На:
двојно прст малку
Обложување:
Никој
Производи во категоријата