.

.

Попусти
5pcs 2 Flute Солидна Карбид Крајот Мелница 6mm CNC Слот Волфрам Слој Машини за Мелење Машина Сет

5pcs 2 Flute Солидна Карбид Крајот Мелница 6mm CNC Слот Волфрам Слој Машини за Мелење Машина Сет

DEN 597.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
Крајот Мелница
Дијаметар:
6mm
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Карбид
Обложување:
Други
Производи во категоријата