.

.

Попусти
10pcs 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm 1.5 mm PCB Карбид Алатки CNC Miling Сечење Millinging Секачи за Полнење за Гравирање

10pcs 1.2 mm 1.3 1.4 mm mm 1.5 mm PCB Карбид Алатки CNC Miling Сечење Millinging Секачи за Полнење за Гравирање

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Димензии:
10PCS 1.2 mm, 10PCS 1.3 мм, 10PCS 1.4 mm, 10PCS 1.5 mm
Бренд Име:
xcan
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Број На Модел На:
YM002120
Дијаметар:
1.2-1.5 mm
Вкупна Должина:
38mm
степен:
R0.1
Обложување:
no
Тип:
крајот мелење машина
тип 1:
cnc мелење машина
Име:
PCB пченка мелење машина
месо тело на PCB Битови:
3.175 mm
месо тело на PCB Битови 2:
1/8 mm
Име 2:
pcb вежба малку
Употреба:
Гравирање Машина
Производи во категоријата