.

.

Попусти
Висок Квалитет Преносни LCD Дигитален Кујна Мерење Лажица Грам Електронски Лажица Тежина за јачина на Храна Скала

Висок Квалитет Преносни LCD Дигитален Кујна Мерење Лажица Грам Електронски Лажица Тежина за јачина на Храна Скала

DEN 331.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
niusiwen
Број На Модел На:
мерење на лажица
Дисплеј Тип:
LCD
Капацитет:
5ml, 10ml, 15ml, 25ml, 30ml
Големина:
Standard
Напојување:
Напојува со 1 x CR2032 батеријата
Точноста:
види опис
Номинална Оптоварување:
500g
Тип:
Скала Лажица
Потекло:
CN
Автоматско исклучување:
по 5 минути idle time
ON / OFF / TARE:
Притиснете го копчето за 3 секунди за да исклучување
сертификација:
CE, RoHS
боја:
Бела
Производи во категоријата