.

.

Попусти
16MP 1080P HDMI USB Излез Индустриски Микроскоп Камера+300X C-планината Објектив за Индустрија PCB Лабораторија Микроскоп Accessoires

16MP 1080P HDMI USB Излез Индустриски Микроскоп Камера+300X C-планината Објектив за Индустрија PCB Лабораторија Микроскоп

DEN 8093.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
1080P HDMI USB Излез Индустриски Микроскоп Камера
Бренд Име:
HAYEAR
Теорија:
видео микроскоп
Име на производ:
1080P HDMI USB Излез Индустриски Микроскоп Камера
Зголемување:
16MP
Рамка го оценувате:
1080P @ 60FPS
Производи во категоријата