.

.

Попусти
0.75 X Стерео Микроскоп Училиште Лабораторија Образовни ПОМОШЕН Помошни Цел Леќа Barlow Прилог 1-7/8 (48mm)

0.75 X Стерео Микроскоп Училиште Лабораторија Образовни ПОМОШЕН Помошни Цел Леќа Barlow Прилог 1-7/8 (48mm)

DEN 955.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
Стерео Микроскоп
Бренд Име:
wsryxxsc
Број На Модел На:
0.75 X
Материјал:
Метал
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Производи во категоријата