.

.

Попусти
Kingdel Fanless Индустриски Мини PC i3 Windows 10 Itx Компјутер со 8GB RAM меморија 256G SSD 1TB HDD 2 LAN 2 HDMI 6 COM 8 USB Nettop

Kingdel Fanless Индустриски Мини PC i3 Windows 10 Itx Компјутер со 8GB RAM меморија 256G SSD 1TB HDD 2 LAN 2 HDMI

DEN 10595.28

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
64GB SSD 500GB HDD, 64GB SSD 1TB HDD, 128GB SSD 500GB HDD, 128GB SSD 1TB HDD, SSD 256GB 500GB HDD, SSD 256GB 1TB HDD
Пакет:
4GB RAM, 8GB RAM МЕМОРИЈА
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Употреба:
Комерцијални
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Број На Модел На:
NC310
Бренд Име:
kingdel
Процесор Главниот Фреквенција:
1.7 Ghz
Процесор Модел:
i3-4010U
Тип:
Мини Десктоп
Функција:
Fanless+i3 ПРОЦЕСОР+2*LAN+2*HDMI+6*COM
ПРОЦЕСОРОТ Функција:
Dual-Core Quad Конец, 3M Кеш
графика:
Intel HD Graphics 4400
Резолуција:
HDMI 3200*2000@60Hz
lan:
2*Gigabit LAN 10M/100/1000M
WIFI:
802.11 b/g/n двојна антени; Слободни
Производ големина:
23.5 cm*15cm*5cm
Случај Материјал:
Брусен Алуминиум Легура Случај
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата