.

.

Попусти
KZNI Вистинска Кожа Спојки Жените Монета Purses Носители Деца Девојки Симпатична Женски Паричник Промена Чанта Монета Торба Шминка Торба 2115

KZNI Вистинска Кожа Спојки Жените Монета Purses Носители Деца Девојки Симпатична Женски Паричник Промена Чанта Монета

880.80
DEN 405.00 -54 %

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Објектот Висина:
11cm
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Hobos
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
kzni
Објектот Ширина:
2cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
KZNI2115Wallets
кожа пари клип:
жените паричници
патент паричник:
wristlet
Дизајнер:
пари торба
monedero mujer:
жените вистински кожен паричник
portemonnee:
пари клип паричник
паричникот клип:
монета паричник
мали женски паричник:
мала чанта
мали дами паричници:
дизајнер паричник
Пари Клип:
долго паричник
чанта долго:
мини чанта
Производи во категоријата