.

.

Попусти
2017 Нови Зелени-позлата Овална Форма ААА Мода Кристално Стакло Накит DIY Монистра Одлуки Големина 9x6mm 11x8mm 13x10mm ги Собереш

2017 Нови Зелени-позлата Овална Форма ААА Мода Кристално Стакло Накит DIY Монистра Одлуки Големина 9x6mm 11x8mm 13x10mm

DEN 126.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
Normal
Број На Модел На:
SQ3A22
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата