.

.

Попусти
MY1134 Freeform Јасно Парче agates Со Портокал рабовите Плоча Drilled Монистра За DIY Накит 15.5 Инчен Влакно

MY1134 Freeform Јасно Парче agates Со Портокал рабовите Плоча Drilled Монистра За DIY Накит 15.5 Инчен Влакно

DEN 468.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
40mm 9pcs, 33mm 11pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
110g
Број На Модел На:
MY1134
Објектот Форма:
freeform
Производи во категоријата