.

.

Попусти
бесплатен превозот 1pc Мајка 's Ден подарок за Мајка и ќерка мушка шарм Одговара на Европската Пандора Шарм Нараквици Жените Diy Накит

бесплатен превозот 1pc Мајка 's Ден подарок за Мајка и ќерка мушка шарм Одговара на Европската Пандора Шарм Нараквици

DEN 26.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DD86
Објектот Тежина:
3g
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
MOQ:
1pcs
is_customized :
yes
предмети:
Голема Дупка Монистра
Превозот услови:
EMS DHL ПРОЗОРЦИ, FEDEX, итн
начин на плаќање:
Paypal е во ред
Употреба:
Подароци,партија,свадба
Тип На Објект:
европската монистра
Модел На Numbe:
925 Сребрен Murano Монистра
Тип:
Додатоци
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Производи во категоријата