.

.

Попусти
OlingArt 9*18*5MM 12pcs кристално Стакло Метал позлата Мешани multicolor marquise форма монистра DIY ѓердан Хривнија накит одлуки

OlingArt 9*18*5MM 12pcs кристално Стакло Метал позлата Мешани multicolor marquise форма монистра DIY ѓердан Хривнија

DEN 34.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Marquise Форма
Бренд Име:
OLINGART
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
21mm
Објектот Тежина:
21G
Број На Модел На:
DDMY0901805
Производи во категоријата