.

.

Попусти
925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

DEN 237.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
FL1672
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Објектот Висина:
2.45MM
Објектот Тежина:
2G
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
3.36*10.53*9.89MM
Производи во категоријата