.

.

Попусти
Бесплатен превозот 1pc Црвено Глеѓ шарени печурки виси pendant шарм мушка одговара пандора европската шарм нараквици & Алки

Бесплатен превозот 1pc Црвено Глеѓ шарени печурки виси pendant шарм мушка одговара пандора европската шарм нараквици

DEN 36.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SOBUY
Број На Модел На:
Европската мушка
Објектот Тежина:
big hole beads
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Is_customized:
yes
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Тип:
pulseiras хривнија шарм
Објектот Форма:
европската монистра
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Одговара:
одговара за европски брендови на белегзии
Метал:
метал со позлатен сребрен
Камен:
ааа кристално
Пакување:
OPP вреќа
Производи во категоријата