.

.

Попусти
24pcs/многу Црна Кокошка Форма Голема Дупка Шарм Монистра За DIY Животински Облик Монистра

24pcs/многу Црна Кокошка Форма Голема Дупка Шарм Монистра За DIY Животински Облик Монистра

DEN 355.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XYTYM
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
LB984
Објектот Форма:
Пилешко
Големина:
about 25mm
Материјал:
Стакло
Minner цел quatity:
24pcs
Внатрешниот дупка големина:
околу 5mm
монистра боја:
Црна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата