.

.

Попусти
Трговија на големо 20pcs/многу година топла продажба на модата природни индија оникс круг Кабината cabochon монистра за накит додатоци 20mm слободни

Трговија на големо 20pcs/многу година топла продажба на модата природни индија оникс круг Кабината cabochon монистра

DEN 300.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
wst05
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Објектот Тежина:
85g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
20mm*20mm
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Производи во категоријата