.

.

Попусти
4-12mm Lapis Lazuli Сина Додатоци Калцедон Занаети Лабава Монистра Diy Полу Заврши Камења, Накит Одлуки Дизајн 15inch Подароци

4-12mm Lapis Lazuli Сина Додатоци Калцедон Занаети Лабава Монистра Diy Полу Заврши Камења, Накит Одлуки Дизајн 15inch

DEN 129.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
0.08
Број На Модел На:
YCH0518
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Производи во категоријата