.

.

Попусти
50pcs/многу бои шема печатење Шупливи геометрија ovals форма смола монистра шарм diy накит earring/нараквица pendant додаток

50pcs/многу бои шема печатење Шупливи геометрија ovals форма смола монистра шарм diy накит earring/нараквица pendant

DEN 431.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
200-500g
Број На Модел На:
Рунди монистра
Материјал:
Смола
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Количина:
50pcs/торба
Големина:
14*19mm
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки headband и така натаму
Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Обликот:
ovals
Производи во категоријата