.

.

Попусти
Aceworks Оригинални 925 Фунта Тајландски Сребро Apple Монистра Шарм За Изработка на Накит Одговара DIY Хривнија Алка трговија на Големо

Aceworks Оригинални 925 Фунта Тајландски Сребро Apple Монистра Шарм За Изработка на Накит Одговара DIY Хривнија Алка

DEN 157.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
1.6g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Метали Тип:
Сребро.
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
LH206A
Објектот Форма:
apple
Големина:
8.5*12 mm
Повод:
fashiwedding/партија/подарок/ангажирање/роденден/матурска
Објектот Форма:
apple
боја:
сјајна сребрена боја
Материјал Гарантирањето:
100% 925 Sterling Silver/Тајландски сребро.
Цел:
>200 американски ДОЛАРИ,Преку ЕМС или DHL Бесплатен Превозот (3-10 Денот на Пристигнување)
Стил:
гроздобер/бохемски/ретро/индиски/панк/мода/етнички
Пол:
жените/femme/девојка/дами/женски/Канцеларија Дама/Млади И Зрелост женски
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Семејство/Ќерка/Себе
Производи во категоријата