.

.

Попусти
Нов Природен Камен Монистра 6/8/10/12 MM Монистра Круг Брилијантен Нетранспарентно Сина Сатен Branelli Олабави За Diy Накит Одлуки Хривнија

Нов Природен Камен Монистра 6/8/10/12 MM Монистра Круг Брилијантен Нетранспарентно Сина Сатен Branelli Олабави За

DEN 102.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Број На Модел На:
ахат монистра
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Diametro esterno:
6mm 8мм 10мм 12mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Употреба :
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
38-40cm
Производи во категоријата