.

.

Попусти
1 Кутија 15 Боја 6/0 Стакло Семе Мониста, Мешана Боја, 4mm, Дупка: 1mm; за 390pcs/оддел, 5850pcs/кутија

1 Кутија 15 Боја 6/0 Стакло Семе Мониста, Мешана Боја, 4mm, Дупка: 1mm; за 390pcs/оддел, 5850pcs/кутија

DEN 375.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
СЕМЕ-X0023-Б
Објектот Тежина:
543 g
Материјал:
Стакло
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Семе Класификација:
мешан стил
Семе Мониста Големина:
6/0
единица:
1box
Материјал:
Стакло
Објектот Дијаметар:
0.157
Производи во категоријата