.

.

Попусти
Moonet Задните 2 парчиња Кал Клапи за Ram1500,2500,3500 Камион Моделирани Поздравниот Чувари Кал Клапи за задните тркала YMK-Р-QD283

Moonet Задните 2 парчиња Кал Клапи за Ram1500,2500,3500 Камион Моделирани Поздравниот Чувари Кал Клапи за задните

DEN 1483.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Mudguards
Ram Меморија 1500-Година:
2009,2010
Бренд Име:
Moonet
Име На Модел:
YMK-Р-QD283
Објектот Ширина:
32cm
Модел Година:
2009-1014
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Материјал Тип:
ABS
Dodge Модел:
Ram меморија 1500
Објектот Висина:
18cm
Специјални Функции:
Чувари Кал
Објектот Должина:
48cm
Објектот Дијаметар:
30inch
Објектот Тежина:
1kg
Производи во категоријата