.

.

Попусти
YIKALAISI 2017 Природните Слатководни Бисер накит Pendant Обетки 925 фунта сребрен Накит Сетови За Жените Најдобрите Подароци

YIKALAISI 2017 Природните Слатководни Бисер накит Pendant Обетки 925 фунта сребрен Накит Сетови За Жените Најдобрите

DEN 1111.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Гем Боја:
Бела, Розова, Виолетова
Должина:
pearl earrings, pearl pendant, pearl set
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
---
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Бесплатен превозот
Големина На Бисер:
7-8/10-11 mm
Материјал:
природните слатководни бисер
Должина:
Pendant 45 cm
Метал:
18k злато/925 sterling silver
Други:
ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме
Производи во категоријата