.

.

Попусти
JEXXI Врвен Квалитет 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Круна Копче Дизајн CZ Кристал Накит Сетови Жени/Девојка Свадба Подарок

JEXXI Врвен Квалитет 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Круна Копче Дизајн CZ Кристал Накит Сетови Жени/Девојка Свадба

DEN 204.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
S94401
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата