.

.

Попусти
Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач T12 се Откажат брод

Автомобил Дигитален LED Термометар Voltmeter Авто USB Полнач за Батеријата да се Следи Температурата Мерач T12 се

DEN 146.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
1%
Температурата На Работа:
-50 Степен-70 Степен
Димензии:
за 97x55mm/3.82x2.17(LxW)
Напојување:
DC
Производи во категоријата