.

.

Попусти
Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR800 03-10 / VTR250 97-10 / CBR 1000 F 1991-1996 Гума подложка за нозе Педали FootPegs

Мотоцикл Алуминиум Нога Штипки За Хонда VFR800 03-10 / VTR250 97-10 / CBR 1000 F 1991-1996 Гума подложка за нозе Педали

DEN 263.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
За Хонда VFR800 03-10 / VTR250 97-10 / CBR 1000 F 1991-1996
Материјал Тип:
Алуминиум + Гума
Објектот Тежина:
0.5kg
Производи во категоријата