.

.

Попусти
freeshipping. резби во дрво алатки длето нож длабоко груба круг палка нож--2.5 cm

freeshipping. резби во дрво алатки длето нож длабоко груба круг палка нож--2.5 cm

DEN 431.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Рачка Материјал:
Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Сечилото Материјал:
Челик
Број На Модел На:
gee
Тип:
Мулти Нож
Производи во категоријата