.

.

Попусти
Нова 6 Инчен Професија Коса Ножици за Сечење Ножици Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Салон за Сечење на Косата Ножици Црно/Сино/Боја

Нова 6 Инчен Професија Коса Ножици за Сечење Ножици Нерѓосувачки Челик Мулти-функција Салон за Сечење на Косата Ножици

DEN 98.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Shearing
Производи во категоријата