.

.

Попусти
Облека плетени етикета, прилагодено лого, на крајот пати етикета, ниска MOQ, висок квалитет

Облека плетени етикета, прилагодено лого, на крајот пати етикета, ниска MOQ, висок квалитет

DEN 2640.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Pinli
Број На Модел На:
P003440
Производи во категоријата