.

.

Попусти
Шарени Закачалка Sizer Прстен Облека Големина Ознаки XS-5XL Прибор за Облека круг обоени алишта закачалка големина маркер

Шарени Закачалка Sizer Прстен Облека Големина Ознаки XS-5XL Прибор за Облека круг обоени алишта закачалка големина

DEN 180.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Етикета Вид:
Знаме Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ХС-1
Бренд Име:
TEAEGG
Техника:
Печатени
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата