.

.

Попусти
Секси Мини Jewelblue Свадба Наметка Дама Лето Бања Облека Gown Свила Rayon Кимоно Yukata Nightwear Големина S M L XL XXL XXXL D127-08

Секси Мини Jewelblue Свадба Наметка Дама Лето Бања Облека Gown Свила Rayon Кимоно Yukata Nightwear Големина S M L

DEN 327.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Бренд Име:
DIDUQIPAO
Материјал:
Ацетат,Faux Свила,Rayon
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Број На Модел На:
D127
Големина:
S M L XL XXL 3XL
боја:
Jewelblue /13 Бои за вашиот изберете
Јака:
V Деколте
Објектот Тип 1:
feminino pajama
Објект Од Тип 2:
mujer pijamas
Објектот Тип 3:
femmes облека
Објектот type4:
Секси Поставен Интимни Лебдеат
Is_Customized:
Yes
Објектот Discription 1:
Mujer Pijama/Неколку Свила Пижами
Објектот Discription 2:
feminino pajama/љубовник свила sleepwear
Производи во категоријата