.

.

Попусти
WarBLade гроздобер ретро готски steampunk огледало очила за сонце злато и црни очила за сонце гроздобер круг круг мажите УВ gafas de sol

WarBLade гроздобер ретро готски steampunk огледало очила за сонце злато и црни очила за сонце гроздобер круг круг

DEN 187.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
Круг
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
38mm
Леќа Ширина:
50mm
Број На Модел На:
A-KD3547-со очила кеси
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Примена:
Возење Риболов Возачот Пилот
Стил:
Superstar Луксузни Гроздобер Ретро Познати
Производи во категоријата