.

.

Попусти
WarBLade 2018 Италија Луксузен Бренд Преголеми Плоштадот Очила За Сонце Жени Мажи Бренд Дизајнер Рамка За Сонце Очила За Женски Зелена Црвена

WarBLade 2018 Италија Луксузен Бренд Преголеми Плоштадот Очила За Сонце Жени Мажи Бренд Дизајнер Рамка За Сонце Очила

DEN 239.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
WarBLade
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
55мм
Леќа Ширина:
56mm
Број На Модел На:
A-MN3082
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
За Родови/Возрасти:
Жена Девојки Младите Дама Мажите Човек Машки
Примена:
Возење Риболов Возачот Пилот
Стил:
Superstar Луксузни Гроздобер Ретро Познати
Производи во категоријата