.

.

Попусти
Aipbunny Долг Ракав Стојат јака половина Патент Јога Кошула Фитнес Салата Спорт Жени Работи Женски Тренингот Кошули Activewear

Aipbunny Долг Ракав Стојат јака половина Патент Јога Кошула Фитнес Салата Спорт Жени Работи Женски Тренингот Кошули

DEN 216.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Aipbunny
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Функција:
Дише,Брз Сува,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
WC9004
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
за Јога, Sprots, САЛИ, Спортски:
за Трчање, Џогирање
Супер Еластичен:
Компресија На Мускулите Bodybuilding
Брз Сува:
Брзо сува
Производи во категоријата