.

.

Попусти
бесплатен превозот Опрема shift knob за Ауди шкода седиште A3 A4 B6 B7 б8 A6 S4 Б8 8K А5 8T П5 8R фолксваген фолксваген passat голф 12mm

бесплатен превозот Опрема shift knob за Ауди шкода седиште A3 A4 B6 B7 б8 A6 S4 Б8 8K А5 8T П5 8R фолксваген фолксваген

DEN 325.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
опрема shift knob
Година:
8K0863278 8K0863278h 8K0863278n
Материјал Тип:
Кожа и Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Висина:
11cm
Специјални Функции:
Менувањето На Степените На Пренос
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
0.200005kg
Име На Модел:
8k0 863 278 Б h n
2:
Автомобил Shift Менувачот Knob Брзина Опрема Стап
Кол:
12mm
Производи во категоријата