.

.

Попусти
Оригиналниот ZEASAIN 2mm Ултра Тенок Случај за Huawei P10 Стр 10 Поклопец Мека Кожа СТП Кожа Транспарентен TPU Заштитна Полна Школка

Оригиналниот ZEASAIN 2mm Ултра Тенок Случај за Huawei P10 Стр 10 Поклопец Мека Кожа СТП Кожа Транспарентен TPU Заштитна

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Транспарентна
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Мека СТП Кожа+TPU случај за Huawei P10
Бренд Име:
ZEASAIN
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
147.5*71.5*9.2mm Case For Huawei P10
Тип:
Монтиран Случај
Материјал:
Мека СТП Кожа и TPU
Карактеристики:
Ултра Тенок,Анти-удар,Анти-Отпечатоци
Компатибилен Модел На Телефон:
huawei p10
боја:
Јасно и Браун,Јасно и Црна,Црна и Кафеава
Производи во категоријата