.

.

Попусти
MaiYaCa BJJ Бразилецот Jiu Джицу Уметност Спорт TPU Случај За iphone X За iphone 6S 6 7 8 Плус 5 5s SE Покрие Мека Гума Телефон Случаи

MaiYaCa BJJ Бразилецот Jiu Джицу Уметност Спорт TPU Случај За iphone X За iphone 6S 6 7 8 Плус 5 5s SE Покрие Мека

DEN 97.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Апстракт,Цитати & Пораки,Симпатична,Животно,Егзотични,Геометриски,Обична,Гроздобер,Украсени
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
MaiYaCa
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
15cm*6cm*2cm
реден број:
BJJ Бразилецот Jiu Джицу Уметност Спорт
Шаблон Тип:
Мобилен Телефон Опремени Случај Покрие Школка
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
Функција:
Нечистотија-отпорни / Капка-доказ / отпорно на Гребење
SkidPackage:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes
Производи во категоријата