.

.

Попусти
YRFF Топла Продажба на Зимата е Топло Меки Зајакот Коса Кадифен Задниот Поклопец Случај За iPhone 5S 5 SE Bling Кристал случај

YRFF Топла Продажба на Зимата е Топло Меки Зајакот Коса Кадифен Задниот Поклопец Случај За iPhone 5S 5 SE Bling Кристал

DEN 225.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
за 5 5S SE, За 6 6s, За 7plus, За 7, За 6plus 6splus
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 5
Карактеристики:
Кадифен случај
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Jewelled,Симпатична
Бренд Име:
YRFF
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
4 4.7 5.5
Земја на Производство:
Кина
Број На Модел На:
SJK1350
Тип:
Случај
Производи во категоријата