.

.

Попусти
За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 инчен 6045 6045Y 6045K Двоен Слој Хибрид Солиден Тешки Shockproof Гумени Капак тежок Случај

За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 инчен 6045 6045Y 6045K Двоен Слој Хибрид Солиден Тешки Shockproof Гумени Капак тежок

DEN 59.76

Износ
Залиха

Карактеристики

дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Спорт,Геометриски
Карактеристики:
За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 OT-6045
Бренд Име:
elegaming
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Алкател
Производи во категоријата