.

.

Попусти
2 парчиња M4 M5 M6 М8 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Ѕвезда Механички Црна Палец

2 парчиња M4 M5 M6 М8 Слива Bakelite Рака ги Заостри Ореви се Справи со Ѕвезда Механички Црна Палец

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M4, M8, M5, M6
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
M3/M4/М5/M6/М8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата