.

.

Попусти
Lychee Harajuku Есен Зима Жените Јакна Чипка Завој Патент Одблесокот Ракав Секојдневен Лабава Грб Женски

Lychee Harajuku Есен Зима Жените Јакна Чипка Завој Патент Одблесокот Ракав Секојдневен Лабава Грб Женски

DEN 640.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Бренд Име:
Lychee
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Декорација:
Ланче
Број На Модел На:
-
Стил:
Повик
Производи во категоријата