.

.

Попусти
Зима Жените Самоубиец Јакна Женски Грб Лет Одговараат на Повик Јакни Жена Палта Outwear Шарени Плус Големина 5XL женска Јакна Грб

Зима Жените Самоубиец Јакна Женски Грб Лет Одговараат на Повик Јакни Жена Палта Outwear Шарени Плус Големина 5XL женска

DEN 789.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови,Патентите
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
жените палта
Маскирани:
No
Производи во категоријата