.

.

Попусти
Applent Рачни Дигиталниот LCR Метар AT825

Applent Рачни Дигиталниот LCR Метар AT825

DEN 4776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тестирање Напон:
100V~240V
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
AERMANDA
Димензии:
90*195*35.5 мм
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Мерен Опсег:
0.0001 ohm ~ 99.99 М ohm
Температурата На Работа:
60
Број На Модел На:
AT825
Точноста Класа:
0.2%
Производи во категоријата
DEN 4440.00