.

.

Попусти
BRS Отворено Кампување Пешачење Шпоретот Бутан Канистер Гас Рефил Адаптер Цилиндричен Резервоар за Гас за Полнење Бакар Switch Алатки Додатоци

BRS Отворено Кампување Пешачење Шпоретот Бутан Канистер Гас Рефил Адаптер Цилиндричен Резервоар за Гас за Полнење

DEN 46.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Расположливиот:
No
Гориво:
Бутан
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
Тип:
вклучете алатка
Модел:
Гас За Полнење Додатоци
Структура:
Сплит
Употреба Состојба:
Ладна Клима
Материјал:
Метал
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Бренд Име:
Hewolf
Применливи Леќата Тип:
Материјал:
бакар+гума
Пакет:
OPP вреќа
Големина:
20*17*8mm
Пакет вклучувајќи:
1 гас рефил адаптер
Производи во категоријата